Dřímání

28. června 2011 v 0:55 | nohavrukavu |  Stěžuju si svému stínu...
Po dlouhé době jsem se odhodlala, že sem zase něco napíšu. Moje odmlčení má mnoho důvodů, ale zároveň vlastně ani jeden z nich není pádný. Období posledních dvou měsíců je nějaké hektické, zvláštní, ubíjející... Náladu mi kazí věčné a naprosto bezpředmětné hádky s matkou, boje o přivlastnění našeho beznadějně trapného internetu (je pomalý a ještě si jej musíme střídat na flashce, která představuje zdroj tohoto světla civilizace), nudné věci, které zažívám, drobné a běžné každodenní mrzutosti... V mém životě během těchto pár měsíců nastal jakýsi převrat, který však paradoxně nic moc nezměnil... Je toho tolik, že se to nedá vypsat, tisíce pocitů, tisíce zážitků, tisíce myšlenek... Vybrat nejdůležitější? Vybrat nejlepší? Nic z toho nestojí za zvláštní komentář. Snad jen to, že si poslední dobou hořce uvědomuju, že barvy mého života se pohybují nebezpečně blízko škály šedých odstínů. Nojo, cítím, jak pateticky to zní a až si to budu číst někdy jindy, budu mít chuť to vymazat. (Ale nevymažu, protože to taky cosi vyjadřuje, navíc tohle nedělám.) Celý tento můj stav mysli: pocit nudy, nevalný zájem o okolí, občasná sebelítost a hloubání o žití, všechno tohle beru jako etapu, kterou tělo, tedy i mozek, někdy potřebuje. Dřímání. Dřímám. Snad ten zvuk, který slyším někde na vzdáleném pozadí, snad je to zvuk budíku a já se probudím do jasného rána lepšího zítřka. (Shit, je to sakra hrozně patetické. Odvykla jsem psaní...!) Ale stěžovat... si chci a musím. :-x) ;) :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Dragonfly *Dragonfly | Web | 28. června 2011 v 19:07 | Reagovat

Drahá, stěžuj si a nikdy se toho nevzdávej! Protože přijdou tací, kteří nebudou umět nic jiného, než si stěžovat a kdybys ty na srdci neměla nic, tak je budeš muset neustále poslouchat.
Měla jsem teď takovou krizovou pauzu. Neřekla bych, že už skončila, ale aspoň už jsem otevřela word a píšu pokračování povídky. Někdy to tak mám a pak zase píšu na blog každý den. To taky není dobrý. Nic mě k psaní nedonutí. Kromě mně samotné ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama