GELOVÁ GENERACE

16. dubna 2012 v 23:01 | nohavrukavu |  Pár písmen...
Víte, co si myslím? Čekají nás zajímavé časy. Nevídané zážitky, ohromující věci! Tedy, nemyslím zítra nebo za týden, ale představte si třeba takové mlhavě se rýsující období někdy po roce 2050…
…Vzduchem plují po jakýchsi polovirtuálních dálnicích nečoudící hyper aeromobily, na zemi roste módní puntíkovaná tráva a stromy jsou zakázány kvůli nějakému extra ekologickému supervýzkumu. Nejbohatší třídou naší modré - zelené - blikající planety je potomstvo Billa Gatese a pak stále se zvětšující skupina environmentalistů.
Úžasné bude, až se některý z vědců nechá inspirovat tímto článkem a vymyslí způsob, jak nejefektivněji ochránit naše stále ještě vnějšími vlivy poškozované tělo. Úplně to vidím! Lidé přestanou utrácet za oblečení. Pryč s přízemními kostýmky! Prada, Louis Vuitton i Armani vymizí z povrchu zemského a už ani vnučka dnešní wikipedie nebude považovat za zajímavé se o nich zmiňovat. Prostě uložíme své nahé tělo do výživného gelu. Celý svůj dvou set letý život v něm strávíme ponořeni - spokojení, oholení, spící. Jenom nějaký čip v mozku se bude starat o to, aby svět nezůstal prázdný. Přes hologram pošle naše tělo do ulic, takže zatímco si budeme hovět v regeneračním roztoku, naše stíny se budou honit po ulicích, chodit do práce a na rande, hltat výživné želé v restauracích…
Možná se jednou za rok probudíme doopravdy, všichni se sejdeme na nějakém společném "plese příšer", nachytáme tam pár opravdových modřin a zase se ponoříme do vší té přísné netečnosti.
Řítíme se do propasti čiré absurdity, kterou může zasypat jen hromada lidské lenosti nebo možná ještě suť planety Země vybuchnuvší 21. 12. 2012? Ne, jen mám bujnou fantazii. Doufám!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Dragonfly *Dragonfly | Web | 14. května 2012 v 19:32 | Reagovat

Puntíkovaná tráva? :D nechci zažít. Vlastně nic, z toho, co tu píšeš. Jedině, že bych se vrátila jako jeden z těch potomků Billa Gatese ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama